E-learning TSP - internetový přípravný kurz TSP
Úvod  »  Jak objednat kurz

Jak objednat kurz

REGISTRACE

 

Prvním krokem k získání našeho internetového e-learningu kurzu je registrace. Samotná registrace je samozřejmě nezávazná. Registraci je možno provést pomocí registračního formuláře. V rámci registrace si zvolíte přihlašovací jméno a heslo a vyplníte tzv. povinné údaje, kterými jsou Vaše e-mailová adresa, jméno a příjmení. Můžete, ale také nemusíte, uvést Vaše telefonní číslo (slouží k rychlejšímu a jednoduššímu kontaktu). Pro úspěšnou registraci musíte také potvrdit Váš souhlas s našimi obchodními podmínkami.

 

Po úspěšné registraci je na Vámi zadanou e-mailovou adresu zaslána zpráva, která má dvě významné funkce.

 

Zaprvé Vás informuje o úspěšné registraci, uvádí Vaše přihlašovací jméno a obsahuje instrukce, co dělat v případě, že zapomenete či ztratíte přihlašovací heslo.

 

Zadruhé slouží jako naše nabídka na zakoupení e-learningového kurzu. Obsahuje základní informace o kurzu, údaje o ceně a způsobu její úhrady. Tuto nabídku můžete, ale také nemusíte využít.

 

ZÍSKÁNÍ PŘÍSTUPU K E-LEARNINGOVÉMU KURZU

 

Pokud se rozhodnete využít naši nabídku, postačí zaslat danou cenu na náš bankovní účet. Po připsání této částky na náš bankovní účet Vám do 24 hodin e-learningový kurz zpřístupníme.

 

NOVINKA: Pro rychlejší zpřístupnění kurzu je možné na naši emailovou adresu odeslat v příloze potvrzení o zaplacení ceny kurzu z Vašeho internetového bankovnictví.

 

CENA

 

Cena e-learningového kurzu činí 450 Kč (18 EUR).

Kurz můžete využívat do 30. 9. 2017.

 

ZPŮSOB ÚHRADY CENY

 

Český zákazník

částka:   450 Kč

číslo účtu:   2800239529 / 2010

!!! K identifikaci Vaší platby vložte do zprávy pro příjemce Vaše přihlašovací jméno !!!

 

Platby ze zahraničí

 

částka: 18 EUR

IBAN: CZ4420100000002800239529

BIC kód: FIOBCZPPXXX

!!! K identifikaci Vaší platby vložte do zprávy pro příjemce Vaše přihlašovací jméno !!!

 

 

 

S jakýmkoli dotazem se prosím obracejte na naši e-mailovou adresu info@tsp-brno.cz nebo na telefonní číslo +420 731 153 516.

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

Copyright © 2007-2018 E-learning TSP - internetový přípravný kurz TSP | info@tsp-brno.cz