E-learning TSP - internetový přípravný kurz TSP
Úvod  »  Co nabízíme

Co nabízíme

Náš E - learningový portál je zaměřen na přípravu na Test studijních předpokladů (TSP), který je součástí přijímacích zkoušek na všechny fakulty Masarykovy univerzity v Brně kromě Lékařské fakulty a Fakulty sociálních studií.

 

Našim úkolem je připravit Vás na TSP tak, abyste uspěli u přijímacího řízení a dostali se na fakultu a obor, který Vás zajímá. Abychom toho dosáhli, připravili jsme pro Vás všechny úlohy z TSP z roku 2011, 2012, 2013 a 2014 a nově z TSP 2015 doplněné o postupy řešení pro každý jednotlivý příklad a k tomu výukové texty, které Vám obecně poradí, jakým způsobem řešit určité typy příkladů a další tipy a triky, které Vám usnadní jejich řešení.

 

Do kurzu se můžete přihlásit jednoduchou nezávaznou registrací, na základě které Vám přijdou údaje o tom, jak je možné uhradit cenu kurzu. Více se dovíte v části Jak objednat kurz.


Proč zvolit náš E - learningový portál?

1. Nabízíme aktuální úlohy z Testu studijních předpokladů doplněné o popis jejich řešení

TSP prochází v posledních letech dynamickým vývojem, pryč jsou doby, kdy se za špatnou odpověď nestrhávaly body a také roky, kdy TSP obsahoval osm částí. Úlohy jsou v posledních letech také o něco jednodušší a je více času k jejich řešení. Ve výsledku to vše nahrává uchazečům, kteří jsou dobře připraveni.

 

2. Nabízíme VŠECHNY úlohy z roku 2011, 2012, 2013, 2014 a 2015 s postupem jejich řešení

Jsme jedineční v tom, že v našem kurzu najdete všechny úlohy z TSP za posledních 5 let, které jsme pro Vás doplnili o jejich řešení. Znamená to, že se nejen dané úlohy naučíte řešit, ale také si na podobných úlohách budete moci vyzkoušet, zda-li jste řešení skutečně pochopili a zautomatizovali si jeho postup, neboť o rychlé a správné řešení u přijímacích zkoušek zejména jde.

 

3. Náš kurz je přehledný, snadno ovladatelný a intuitivní

Kurz je rozdělen do sedmi částí, které odpovídají částem TSP. V každé části se seznámíte s jednotlivými typy úloh, jejich řešením a prostřednictvím výukových textů se dozvíte jak obecně dané úlohy řešit a jiné tipy a triky, které Vám mohou usnadnit řešení i těch úloh, které jste již ovládali.

 

4. Studium po internetu

Možnost studia po internetu je novou a moderní formou studia, které přináší mnoho výhod. Umožní Vám studovat kdekoli a kdykoli budete chtít, budete mít náladu a chuť studovat. Takové studium je poté daleko efektivnější a také zábavnější.

 

5. Nízká cena a vysoká kvalita

Cena 450 Kč, za kterou si můžete náš kurz pořídit, je neporovnatelně nižší než cena za prezenční kurzy a nižší než cena jiných internetových kurzů. Přesto náš kurz dosahuje mimořádné kvality zprácování testových úloh a jejich řešení, což také dokazuje nedávný průzkum mezi našimi studenty, ze kterého vyplynulo, že více než 98% studentů považuje náš kurz za přínosný pro jejich přípravu na TSP.

 

 

Ukázky

Prohlédněte si ukázkové řešení úlohy ze subtestu Symbolické myšleníNáhled kurzu

 

Není Vám něco jasné? Máte nějaký dotaz? Napište nám na info@tsp-brno.cz.

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

Copyright © 2007-2018 E-learning TSP - internetový přípravný kurz TSP | info@tsp-brno.cz